MEVZULAR 34 - Atilla Uğur-Beyazıt Karataş, S-400 ve F-35 hakkında son söz. İdeal ülke yönetimi?

MEVZULAR 34 - Atilla Uğur Beyazıt Karataş S-400 ve F-35 hakkında son söz İdeal ülke yönetimi?
Atilla Uğur ve Beyazıt Karataş, hala konuşulmaya devam eden, Türkiye , Rusya ve Amerika arasında birçok senaryoya sebep olan, S-400 savunma sistemi, F-35 savaş uçakları konusunu tüm detaylarıyla inceliyorlar.
Sosyal Medya Hesaplarımız;
TRgos Kanalımız ► goo.gl/2Vnde5
Instagram ► goo.gl/fz5NeG
Facebook ► babalativi/
Twitter ► goo.gl/7MFzrM

YORUMLAR

 1. Fatih Yücel

  Fatih Yücel11 saatler önce

  İnş. Komutan’ım. Güvenebileceğimiz, arkasında durabileceğimiz bir siyasi hareket hasretindeyiz. Bu millet kötünün iyisini değil, iyinin iyisini hakediyor.

 2. İsmail Hazar Bozkurt

  İsmail Hazar Bozkurt12 saatler önce

  Sn. Komutanım MUHSİN YAZICIOĞLU kimdir neden suikastle şehit edildi. Neden ayıdınlığa çıkmıyor. Devlet adamı Yazıcıoğlu kimin mefaatine ters düştü halkın gerçekleri bilmesi lazım sizden ricamdır.

 3. Cengizhan GÜVEN

  Cengizhan GÜVEN13 saatler önce

  Siyasetçi olmadan bu kritik konuların karar mercilerinde olunmuyor maalesef. Siyasete bulaştığınızda. bu konular için çalışma ortamınız elinizden alınıp seviyesiz tartışmaların içinde kalıyor. yılıyor. bıkıyor. bezip gerekli yere mesai harcayamıyorsunuz.. Umarım sizin gibi vatan severleri karar meercilerinde sadece işinizi yaparken görmek nasip oluır.

 4. Haluk Senyurt

  Haluk Senyurt14 saatler önce

  Parti kurun oy verelim demek onlardan kolay birşey istememek anlamına gelir. Bence fikirlerine en yakın ve değişime pozitif anlamda yatkın bir partide siyaset yapmalılar. Bu Ülkeyi çok seviyorsunuz komutanlarım bunu biliyoruz ama bizde çok seviyoruz. Olmanız gereken yerde görev alın lütfen, olmadığınız yerde sizi de yok sayarlar.

 5. Haluk Senyurt

  Haluk Senyurt14 saatler önce

  Elbette Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlı ve milliyetçi olmali

 6. GRILL Gres

  GRILL Gres15 saatler önce

  Keşke nefes aralarını kesmeseydiniz ya. Paşamın esleri bile klastı.

 7. gamze gökcen

  gamze gökcen16 saatler önce

  Atatürk’ün ilke ve inkılaplarını, ülkemiz için elde ettiği kazanımları her defasında dile getirin detaylıca anlatın ki bu ülkenin evlatları asıl Ata’sını doğrular ile öğrensin. Kulaktan dolma bilgiler ile düşmanca tavırlar sergilemesin Mustafa Kemal Atatürk bilinci oluşsun

 8. buğra uğur

  buğra uğur16 saatler önce

  komutanım sizlerden bişeyler öğrenmek, duymak bizim için eşsiz şeyler. SİZİ ÇOK SEVİYORUZ!

 9. mistalion1

  mistalion116 saatler önce

  Atilla UĞUR bi bana mı hitlere benziyormuş gibi geliyor? :)

 10. Alicem Yıldız

  Alicem Yıldız18 saatler önce

  Ne büyük adamlarsınız.

 11. Yunus Bayram

  Yunus Bayram18 saatler önce

  Sayın Atilla bey parti kurun oy verelim

 12. fikirkolik vatandaş

  fikirkolik vatandaş20 saatler önce

  Ülkemizin o kadar avantajı var fakat kullanamadığımız zaman bu bize dez avantaj oluyor neden böyle kullanamıyoruz açıklayabilirmisiniz oğuzhan abi yada atilla amca Bu türkiyedeki temel bir sorun.

 13. fatih kiyak

  fatih kiyak21 saatler önce

  JUMPCUTTANNEFRETETTİRDİNİZAQ

 14. ayşe yüksel

  ayşe yüksel22 saatler önce

  Engin Alanı da görmek isteriz

 15. Sefo Kaya

  Sefo Kaya23 saatler önce

  Videonun bukadar kesilmesi okadar gerekli miydi? Ondan hariç çok eğitici video.

 16. ADAŞ

  ADAŞ23 saatler önce

  amerika yaptırım yaptığında ülkedeki dolar baronları zenginliklerine zenginlik katacaklar ama biz halk yine soğan olayı gibi açlığa mahkum olcaz olalım önemli olan devletin çıkarları ve ülkenin korunması

 17. nrttnsvr sever

  nrttnsvr severGün önce

  #çağlaröztürk arkadaşımızın yorumuna ilaveten şunu söylemek isterim yönetim şeklimiz değişti ve birçoğumuz farkında değil halk meclisi seçer meclis te reisi cumhuru halk meclisi yönetir meclis cumhuru cumhurda halka ve vatanıa hizmet eder şimdi halk cumhuru seçiyor cumhur meclisi ve halkı yönetiyor şeklinde bir tek adamlık dönemi ülkenin sahibi gibi masallarda kalan krallar gibi ilk meclis kurulduğunda hani #oğuzhanugur çok duygulanmıştı bir çoğumuz gibi yaşasın cumhuriyet coşkusu ve inancıyla #NemutluTürkümdiyebilmek #yaşansıncumhuriyeyt #yaşasın bu ülkenin #onurlukomutanlar I #yaşasınATATÜRK #yaşasınlaikdüzen aydınlığı görmek istiyorsak aydınlar yetiştirmek zorundayız lambadan medet ummamak gerek lambaya ışığı veren bir güçtür ve bu güç olmasa ışıkta olmaz ama kelebek gibi ışığa koşarız gücü bilmeden güç biziz aslında yüce türk milletiyiz biz

 18. Ertunc Kanl

  Ertunc KanlGün önce

  Sayin emekli generalim , saniyormusuniz ki sizin görevde oldugunuz dönemdeki gibi yönetiliyor ordumuz? Yorumlarinizi yaparken yeni sisteme göre yaparsaniz hatanizi anlarsiniz diye düsünüyorum.Keske dediginiz gibi Amerikaya bir cuval gecirme cevabi olsa ama bu fakir bu görevde oldugu sürece o papaz verilmicek diyen ve natonun libyada ne isi var deyip libyayi yikan tarafta olan bir durumu nasil göz ardi ederek yorum yapip törenle acilis olacak diyebiliyorsunuz ? Sabah baska aksam baska yönetiliyor bu ülke, kusura bakmayin, iste tam o anda inandiriciliginizi kaybediyorsunuz. Sizin vatanseverliginiz sorgulanamaz onuda belirtim.saygilar.

 19. Nurullah ÇAM

  Nurullah ÇAMGün önce

  Lütfen şu videoları kırparak akıcı hale getirmeye çalışmayın doğallığı bozuluyor

 20. Buğrahan Aksoy

  Buğrahan AksoyGün önce

  Keşke bu kadar kolay olsa , inşallah yaparız , milli uçağımızı , ama şöyle bir bakdığımız zaman , Japonya ki dünya teknoloji devi diyoruz , 5.Nesil uçak 2 tane ürettiler ve bu işden vazgeçtiler,proje askıya alındı , maliyetleri onlara bile ağır geldi , ki japonya , Amerikayı sevmez , 2 Atom bombasını halaha unutmuş değiller , buna rağmen çaresizce Amerikadan f35 almaya razı oldu . Türkiyenin maddi gücü ile bu proje 20 30 sene alır belki daha fazla , Amerika F35 i 90 larda geliştirmeye başladı . Bu durumda biz uçak yapana kadar , artık , Rusya danmı alırız , Çinden mi , Fransadan mı , yoksa f16 ları yenilermiyiz bilmem ama , yabancı kaynaklı uçağa ihtiyacımız varmış gibi görünüyor. Ama gökten para yağar , Altımızdan petrol fışkırır , Katar 10 bin tane uçağı Erdoğana hediye eder , , ve Akdenizde doğalgaz bulursak , evet o zaman işler değişir . Herşey güzel olur . Para dışındada , şöle bir laf da dolaşıyor " Daha araba yapamıyoruz , uçak mı yapıcaz " Acı ama doğru bir söz , malesef doğru . Keçke yanlış olsaydı , ama doğru.Gerçekleri kabul etmeden ilerleme kaydedemeyiz . Arık Beyin göçünü durdurmamız lazım .

 21. Cemil

  CemilGün önce

  Sayın komutanlarım Doğu Türkistan konusunu ve çözüm önerilerinizi de bilginiz ve tecrübeniz doğrultusunda anlatabilirmisiniz?

 22. Yusuf Peker

  Yusuf PekerGün önce

  ya oturup ağlayacağım lütfen sizi yönetimde görelim komutanlarım lütfen oyum size olacaktır

 23. Önder Kazdal

  Önder KazdalGün önce

  Kanal İstanbul bekliyoruz.

 24. ozgun soylu

  ozgun soyluGün önce

  Komtanım Avrupa birliği yerine Türk birliği kurulsa daha başarılı bir sistem olmaz mı ? Yıllardır avrupa birliği tarafından oyalanıp kandırılmıyormuyuz

 25. Eren Ozdemir

  Eren OzdemirGün önce

  osman pamukoğlu'nu görmek isteriz

 26. Ali Rıza TAŞKIRAN

  Ali Rıza TAŞKIRANGün önce

  Gölge hükümet, tüylerim diken diken, titredim komutanım.

 27. Gözde Nur Çınar

  Gözde Nur ÇınarGün önce

  ne kadar kötü dönemlerde geçirsek umudumuzu yitirmeyeceğiz Allah sizin gibi fikirleri başımızdan eksik etmesin komutanım

 28. Bengur bağcı

  Bengur bağcıGün önce

  ÇOK DEĞERLİ 2 İNSAN. İYİKİ VARSINIZ. İYİKİ BİLGİLENDİRİYORSUNUZ

 29. Mustafa Barut

  Mustafa BarutGün önce

  bugün 06.12.2019 otobüste gördüğüm yaklaşık 10-12 yaşındaki bir çocuğa andımızı okumasını istemiştim ama o andımızın ne olduğunu bile bilmediğini söyledi bunun önüne geçebilmemiz için ne yapabiliriz? Diğer bölümde cevaplar mısınız?

 30. mert yener

  mert yenerGün önce

  yeni bir oluşum yeni bir nefes yeni bir parti dediğinizde içimiz ferahlıyor umudumuz yeşeriyor bir tatlı heyecan geliyor mücadele için Cumhuriyeti yaşatmak fabrika ayarlarına döndürmek için Mustafa Kemal Atatürk'ün emanetine gerçekten sahip çıkabileceğimiz bir alan bir mevzi açılacağı için ... Hazırız bekliyoruz tutuyoruz kanımızdaki deliliği ! Yeni bir parti çok güçlü bir kadroyla,güçlü bir tanıtımla, gerçekçi ve çağdaş bir programla, halkın mantığına değil kalbine hitap ettiğinde başarılı olabilir.Geçmişe bakın ki nice güzel insanlar parti kurdular ama Nasreddin hoca gibi yalnız bırakıldılar o yüzden çok iyi bir analiz gerekiyor bu halkı anlamak yapılan manipülasyonları görmek ve bunları bertaraf etmek gerekiyor

 31. Oğuzhan Meteil

  Oğuzhan MeteilGün önce

  Hocam değindiginiz bir nokta var çizgisini bozmayan amerika dan korkmayan bir lider geldi bu ülkenin başına değerli Kara Oğlan (Bülent Ecevit) kıbrıs savaşına giremezsin dediler anlımızın akıyla çıktık ambargo uygulandı ülke 4-5 sene sefalet çekti çizgisini bozmadı ama ozamanki diğer partiler destek vermedi şuan bile rahmetli alay konusu oluyor hükümetçe 'gaz kuyruğu,şeker kuyruğu ' v.s biz kendimiz kendi değerlerine sahip çıkamayan bir toplum olma yoluna gitti siyasi görüşü her ne olursa olsun dünya görüşü ne olursa olsun takım tutar gibi iyiyi kötüyü ayırmaksızın.

 32. MUSTAFA AYGÜN

  MUSTAFA AYGÜNGün önce

  Atilla Abi siyasette bu vatanın onuru ve şerefi için çalışan insanları görmek için çok sabırsızlanan bir kitle var. Eğer seni oylarımızla üst makamlara getiremezsek bize yazıklar olsun. Haddime değil ama nacizane bir önerim var, eğer parti kuracaksan temelleri o kadar sağlam olsun ki sen bir gün toprak olduğunda bile partin aynı istikamette gelişerek ve güçlenerek işlemeye devam etsin. Ayrıca EĞİTİM SİSTEMİNİ bu ülkenin gerçek öğretmenleri tarafından o kadar sağlam yapılmasını sağla ki her sene değişmesin :( . Haddimi aşan bir kelam ettiysem affola, cehaletime ver. Hadi ALLAh'a emanetsin.

 33. Fatma Yıldırım

  Fatma YıldırımGün önce

  Komutanım Yönetimde biz olabiliriz dediniz nasıl heyecanlandigimi anlatamam evet artık zamanı geldi. Maddi manevi yaninizdayim. Ahmet Sahin

 34. Fatih

  FatihGün önce

  Osman Pamukoğlu'nu konuk olarak da görmek istiyoruz.👏

 35. Tuna Güz

  Tuna GüzGün önce

  Atatürk'ün açtığı yolda, gösterdiği hedefe biz gençleri ve herkesi gerek bilginizle,kişiliğinizle biraz daha yaklaştırdığınız için çok teşekkürler.

 36. Oğuzhan Kırmızı

  Oğuzhan KırmızıGün önce

  Oğuzhan abi sen benim veya bizim duyulmayan sesimizsin ben lise terk bir kardeşinim siyasi bir geçmişim olmuştu genç yaşta ve bu konular hakkında okadar çok araştırma yaptımki zaten tarih meraklısı bir kardeşinim ben çoğu bulunduğum ortamda bu tarz konuşmalar yapıyorum emsalim ve yaş ortalaması büyük topluluklarda artık okadar iğrenç bir kabullenememe varki konuştuğum çoğu insanlar at gözlüğü takmamış resmen gözlerine tavuk karası çökmüş hiç bir şey görmüyorlar veya görmek istemiyorlar ve buna uydurdukları kılıf ise benim lise terk olmam onların gözlerinde ben böyle şeyler konuşamam ve onların konuştuklarınıda kabullenmek mecburiyetindeyim ve bu benim çok ağrıma gidiyor beni dinlememeleri değil bu kişilerin benden çok okul okuyup beyinlerini çoğu gereksiz bilgilerle doldurup vicdanlarını tarih konusunda doldurmamaları benim ağrıma gidiyor ve çok üzülüyorum bu duruma okumak cahilliği alır eşşeklik baki kalır diyorlarya oda yalan cahilliğide almıyor sizi bu yüzden çok seviyorum ve takip ediyorum benimle aynı düşünen güzel insanların olması o kadar duygulandırıp gururlandırıyorki beni eli öpülesi insanlarsınız baban ve sen Bu arada yazım kurallarına uymadığım için özür dilerim hızlı başladığım için son cümlede aklım başıma geldi ve düzeltmek istemedim.

 37. Gkalp

  GkalpGün önce

  komutanım bu yorumuda okuduysan 1 bardak su iç dinlen

 38. Gkalp

  GkalpGün önce

  askerlerin ciddiyeti beni çok korkutuyor

 39. ARİFCAN ŞAHİN

  ARİFCAN ŞAHİNGün önce

  ALLAH SİZLERE UZUN ÖMÜR VERSİN KOMUTANLARIM. SABIRSIZLIKLA VİDEOLARIN DEVAMINI BEKLİYORUZ. SİYASET SAHNESİNDE SİZLER GİBİ BİLGİ BİRİKİM VE TECRÜBE DOLU KİŞİLİK VE KİMLİK SAHİBİ SİYASETÇİLERE OY VERMEK BİZİM İÇİN ŞEREFTİR

 40. Emre KUL

  Emre KULGün önce

  35:50 Türkiye F35M yapıyor f35a abdye kalsın weqwqeq

 41. Emre KUL

  Emre KULGün önce

  25:40 :D hocam hayrdır darbe mi yapacaksınız ? yoksa party mi kuraacaksınız ? açık olun