Habertürk TV
Habertürk TV
Habertürk TV

Haber Türkiye'de Habertürk TV'de izlenir, Habertürk.TV'den takip edilir, haberin kaynağı, En son haberler ve #SONDAKİKA haberleri Habertürk.TV'de!

YORUMLAR
 1. Ömer Uymaz

  Ömer Uymaz5 dakika önce

  Allah Belanı versin senin pis yaratık cehennemin dibine git 😠😠😠

 2. Sibel Mahmud

  Sibel Mahmud20 dakika önce

  Herşey mümkün burası muz cumhuriyeti

 3. Kenzo Yaman

  Kenzo Yaman25 dakika önce

  Herkes malvarligini aciklasin, gotu yiyorsa. adalet varsa, hakim ve savcilar harekete gecer satilmis koyunlar..

 4. Mino Ibanoglu

  Mino Ibanoglu27 dakika önce

  Hadi Özışık’ın bilgi birikimi sıfır, Akp li olmandan dolayı partililerden birşeylerde duymasan hiçbir şey konuşamayacaksın.

 5. gobel

  gobel29 dakika önce

  amcam iş kapma peşinde yine :)

 6. Masa üstü.

  Masa üstü.37 dakika önce

  Diyanet işlerinden bütce kısıntısı yapılsın felsefe kulüpleri kurulsun. Düşünme ve sonucu düşünce üretebilecek insanlar yetişsin ki matematik vb alanlarda başarı yakalansın.

 7. Masa üstü.

  Masa üstü.39 dakika önce

  Felsefenin yasak olduğu bir ülkede çağa uygun işler beklenemez. Akıl nedir nasıl çalışır? Düşünce nedir nasıl yapılır vb?

 8. GRANDE EMILIO

  GRANDE EMILIO44 dakika önce

  Boşa geçen senelerimin özeti gibiydi program.. 9 sene de İNGİLİZCE öğretemeyen sistem.. ( Turizm otelcilik lisesi çıkışlıyım, 9 senede öğretemedikleri yabancı dili 4 ayda otel de çalışarak öğrendim. )

 9. Mustafa Kemal Atatürk

  Mustafa Kemal Atatürk51 dakika önce

  Biz yeri, göğü ve arasındakileri oyun olsun diye yaratmadık. [Enbiya/16] Ayetten de görüldüğü üzere hiçbir şey sebepsiz yaratılmamıştır. Astroloji fal olsa ne gezegen ne enerjiler olmazdı. Salt ilim olsa herkes tarafından bilinirdi. Astroloji okült bilgi de denilen gök cisimlerinin kesifleriyle süregelmis doğum haritalarımızda sembollerle tanımlanan bir hikmet ilmidir. Doğum haritamızda ASC adı verilen yükselen burcumuz doğum yeri ve saatimize göre derecelendirilerek karakterimiz kaderimiz ve geçmişimiz görülebilir gelecek tahmin edilebilir. Tahmin ve yorumlar genel yapıldığından ve doğum haritalarında gezegen konumları herkeste farklı olduğundan herkesi etkilemez. Tutulmalar anlatıldığı gibi göksel müdahaleler olarak bilinip tanımlanır. Mesela ben doğduktan sonra kimliğim biraz geç çıkartıldığından unutulup kimlikte bir yaş büyük yazdırılmışım ama doğum haritamı karakterimden ve yaşadıklarımdan biliyorum ki esasen 10/01/1986 cuma sabah 06:10'da doğdum 3:40 devletin müneccimleri kaderimi yerine getirmemde yardımcı olurlarsa sevinirim 11:18 Ben herşeyden önce TÜRK milliyetçisiyim böyle doğdum, böyle öleceğim!

 10. To Range

  To Range58 dakika önce

  haberturk, mehmet akif bey ve tum program calisanlari sizelere yaziklar olllsun! boyle kotu birvprogrami konusmalari boyle cumleleri nasil kurar kurdurursunuz! Dr. Sinan Bey'in dedikleri kismen azicik dogrulari olsa da cogu dediklerine katilmiyorum. Prof. Ahmet Bey dedikleri hakli dogru ve yerindedir. herseyi gecin, ulke olarak bunu yapacak paramiz varsa once fabrika kuralim! uretim yapalim!!! sonra kanali yaparsiniz!

 11. Yuksel Dogan

  Yuksel DoganSaatler önce

  Hadibey hala neolmuş diyo haahhhhaaaaa hadibey hirsizlik olmuş hirsizlık

 12. Murat Karakoc

  Murat KarakocSaatler önce

  Insallah artık basimizda sorgulanabilir bir lider gorecegiz yolunuz açık olsun

 13. Yuksel Dogan

  Yuksel DoganSaatler önce

  Hadi özışık ne anlatıyosun kardeş senin can siperhane savundun partinin lideri bakanlarim hırsiz diyo halkbankasinı dolandırdı diyo sen utanmadan hala kendini yirtarcasina lafebeli yaparak savunuyosun boşuna kendini yırtma yol bitti

 14. paflagonian

  paflagonianSaatler önce

  Ulan memlekette ne deve sidigi sevici varmis serefsizler, yüzünüze zicsalar göbek atacak durumdasiniz!

 15. Anavarza Kalesi

  Anavarza KalesiSaatler önce

  Adama bakınız, profösör işaret parmağına varana kadar yüzük takmış. O demirleri bırakta ağızından çıkan söze bakalım.

 16. Masa üstü.

  Masa üstü.Saatler önce

  Koca ülkede bu konuları anlatacak bir kadın akademisyen yok mu?

 17. KosGamers

  KosGamersSaatler önce

  Aynı tadı vermiyor, o dayı olmayınca.

 18. Ömer Taha Sakoğlu

  Ömer Taha SakoğluSaatler önce

  reis(!)'in mal varlığı açıklansa 350 milyar doları geçer çok rahat

 19. Ufuk Hastoprak

  Ufuk HastoprakSaatler önce

  Estonya'yı küçümsemeyin o kadar , son 3-4 yıldır bilişim ,yazılım, IT sektörlerinde büyük bir yatırım yaptılar ve sermaye alımında sonuçlarını alıyorlar

 20. Fhurghan İzmir

  Fhurghan İzmirSaatler önce

  Ne eksik degil, ne fazla diye soracaktin. O da din.

 21. mağdur sevmez

  mağdur sevmezSaatler önce

  Arkadaşlar bunlar akademisyen ne kadar sahada çalışma yaptık diyorsa da bir öğretmenin gördüklerinin asla göremez.Adam öğretmen yurt dışına gitsin konferanslarda kendini geliştirsin diyor bu ülkede ücretli öğretmenler asgari ücretten az alıyor kadrolu öğretmenler lise mezunu bekçiden az alıyor.Eğitimi yapacak kişiler öğretmenlerdir doğuda 5 yıl görev yapmış birini çıkartın bakalım ne anlatacak.Eğitimde istediğiniz kadar para yatırın öğretmeniniz kötüyse asla iyi eğitim veremezsiniz.Okullarda öğretmenler ek ders için kavga ediyor çoğu bu mesleğin yetkinliklerine sahip bile değiller çoğu kitap dahi okumuyor.Eğitimi düzeltmek istiyorsak ilk olarak öğretmen olacak kişileri en yetkin kişilerden seçmeliyiz öncelikle üniversite taban puanları yükseltilmeli ve sadece eğitim fakültesi mezunları öğretmen olmalı.Eğitim fakültesi ise 5 yıla çıkartılmalı aynı tıp gibi son sene her gün staj görülmeli şuanda 4.sınıfta bir dönemde 14 gün olmak üzere 2 dönemde 28 gün staj yapılıyor ve sadece formaliteden.28 gün çok ciddi bir tecrübe gerektiren öğretmenlik mesleği için yeterli değildir.Ben ve birçok arkadaşım Eğitim Fakültesi'nde aldığımız eğitimden hiç memnun kalmadık ve bir çok teori dersi var.Bizden bu farklı derslerdeki teorileri birleştirip sınıfa yansıtmamız bekleniyor bunu açıkçası en zeki insanları getirin onların yapması bile zor.Bir başka konu KPSS'nin öğretmenlik yetkinlik becerisi tam olarak ölçmemesidir bunu kendi branşında 100. olan birisi olarak söylüyorum.Ayrıca Anadolu Öğretmen Liseleri tekrar açılmalı öğretmen liseden,çekirdekten yetiştirilmelidir.Bir başka konu ise öğretmenin düştüğü acınınası haldir.Öğretmenlik mesleği tekrardan cazip hale getirilmelidir. Öğretmenlik meslek kanunu çıkartılmalı öğretmenliğin bir memurluk gibi olmadığı anlaşılmalıdır.Öğretmenin toplum üzerindeki değeri,sınıf içindeki etkinliği artırılmalıdır.İşin kısası kaliteli iyi yetişmiş insanlarımız var ancak bunlar gidip doktor oluyor bunların mühendis ve öğretmen olması gerekiyor ülkenin kalkınması için en önemli şey bu bana göre .Bunun için de mühendislik ve öğretmenlik mesleklerinin cazip hale getirilip kaliteli insanlar tarafından seçilmesini sağlamak yatıyor ancak o zaman ülkece müreffeh bir ülke oluruz.Saygılar...

 22. Mino Ibanoglu

  Mino IbanogluSaatler önce

  Yandaşlar cambaza bak diyerek pisliklerin üstünü örtemezsiniz. Milletin malı, tahsislede olsa devirlede olsa neden bir vakıf üniversitesine veriliyor?????? Cebine güvenen vakıf kursun zaten vakıf demek zenginin bir kısım malını halkın faydasına vakfetmesidir. Kimi yanıltmaya çalışıyorsunuz, baştan sona bütün bu olanlardan hepsinin haberi vardı, ne zamanki birbirlerine düştüler, herşey ortaya döküldü, millet uyandı, bunlar buz dağının görünen kısmı, bu pisliklerin çok daha fazladı su yüzüne çıkacak, bekleyip görelim, yetim hakkı diye diye neler yenilmiş.

 23. seher vakti *

  seher vakti *Saatler önce

  Ankaraya çok yakıştı sn Mansur Yavaş 👏👏👏👏

 24. Ufuk Hastoprak

  Ufuk HastoprakSaatler önce

  Tayyip Erdoğan'ın hedeflediği mal kitle işte bu bravo! üstüne kindarlık sosunu da ekle..tekke ve zaviyeleri geri getirmeye çalışan siyasal İslamcı boş kafalı bir iktidar ve hala "dıj güşler"

 25. Tellioğullarî Tellioğullarî

  Tellioğullarî TellioğullarîSaatler önce

  Siz insanları düşünmüyorsunuz .rakibinizle dövüşüyorsunuz .burası bir saha değil .biraz gülün . Psikolojinizi bize iteleyemezsinz .yüzünüzde mutluluk bile yok . neyi konuşuyorsunuz .şüpheli bi durum .

 26. Ufuk Hastoprak

  Ufuk HastoprakSaatler önce

  TRgos kanallarında çeşitli konularda çekilmiş sokak röportajlarını izleyin halimizi görün.

 27. Tellioğullarî Tellioğullarî

  Tellioğullarî TellioğullarîSaatler önce

  Insanlar arasinda memnuniyet yoksa Bir birlerinin beyinlerini cekip biraktigi içindir . Vatana bak .muslugu actigin zaman borcun yoksa su şırıl şırıl gelir ..nefisle bir hareket .vatanı rahatsız eder . Bu adam böyle dedi kızayım Olmaz . Vatandaşı ve vatanı bilin. . Ve öyle konuşun . Geri kafa olmayın . Beyin devir daim etsin .

 28. Melih Ergin

  Melih ErginSaatler önce

  Arkadaşlar bisey soracağım bu tür bi madde ile elektrik üretilebilir mi ?

 29. Mehmet Doğan Doğan

  Mehmet Doğan DoğanSaatler önce

  Olum o tesbihe benziyor mu lan bileklik desen anlarım da

 30. Fah Ric

  Fah RicSaatler önce

  İş sahası olmazsa fakirlik, açlık ve yolsuzluk başlar...

 31. Ozge Kaya

  Ozge Kaya2 saatler önce

  Aile hekimlerinin maaşlarından ücret kesilmesin diye çocuklarımızı kurban edeceğiz yani doğru mu anladım acaba 🤔

 32. Ozge Kaya

  Ozge Kaya2 saatler önce

  Hiç alakası yok. bu başta konuşan adam çok komik ya. Şöhret olmak içinmiş.😊 Hasta çekmek içinmiş.

 33. Sarp özdemir

  Sarp özdemir2 saatler önce

  milletvekili; milletin gerçek vekili olmadıktan sonra bunların hepsini unutun. boşa kürek çekiyoruz.

 34. Kudret Öksüz

  Kudret Öksüz2 saatler önce

  Bence Türkiyede bilimden para kazanmaya başladıktan sonra yani bilim insanlarımız bişeyler araştırırken üretecekleri teknolojiyi günlük hayatta kullanmaya başladıkladığımız da devlet bu tadı aldığı zaman gecikmiş olan ve GEREKLİ önem verilecek.

 35. kervan soyucu

  kervan soyucu2 saatler önce

  arap masallarıyla uyutup oy almak varken adamların dediklerine bak... biz bunu bıraksak bile suriyeden milyonlarca arap vatandaş yaparız.çünkü arap milliyetçisi dindir aynı zamanda (dini zor bırakırlar.din arapça indi derler anlayın diye).. zaten ümmet vs önemli artık .milliyetçi parti bile şuan arap milliyetçiliği yapıyor.. çocuklarınız araplara köle olur,atmasyon dinde kaderde var olur.. uyanın türkiye vatandaşları.. ülkeniz araplara satılıyor.. hem fakirine bedavadan hem zenginine parayla.. sizi yine aynı arap masalyla uyutuyorlar... vahiy dinlerinin hepsi çöktü bilimsel olarak. ben g.tümden sallamıyorum.

 36. kervan soyucu

  kervan soyucu2 saatler önce

  ufaktan çocuğa öbür dünya var vs. dersen çocuk zombi oldu bile.. önüne milyar dolarlık labaratuvar da koysan onla ilgilenmez.. örnek almanyadaki okullara o kafada giden türkler.. çözüm: yanşıl olduğu ispatlanan semavi dinleri bırakmak.. yavaş yavaş veya duruma göre aniden.. ama devlet dindar nesil istiyor...

 37. Tuğba Avcı

  Tuğba Avcı2 saatler önce

  Evlatlarımızı esirgesin rabbim böyle manyaklardan. Allah belasını versin böyle insanların. Sen doğur, gözünden esirge büyüt, manyagin biri gelip yavrunu bicaklasin 🤯😰😠😤

 38. SARI ÇİZMELİ MEMET

  SARI ÇİZMELİ MEMET2 saatler önce

  Çok güzel bayılıyorum nekadar uyumlusunuz hoca öğrenci gibi programlarınızın devamını beklerim harikasiniz😍😍😍😍😍😍😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

 39. Özgür özgür

  Özgür özgür2 saatler önce

  Muebbet almış 2018 de salıverilmiş komediye bak 😅😅

 40. Mesut Sahin

  Mesut Sahin2 saatler önce

  Dr. Sinanın ahı gitmiş vahı kalmış. Ne konusturuyorsunuz böyle morlukları?

 41. Özgür özgür

  Özgür özgür2 saatler önce

  Bu çocukları bu hale sokan tamamen ailesi özellikle baba..

 42. Ancient Mind

  Ancient Mind2 saatler önce

  Fatih Altaylı yeminle televizyoların en orjinal adamısın. Teketek bilim programlarını dinleyerek yatıyorum geceleri. Sohbet sıkmıyor hiç.

 43. Hassan ıBasri

  Hassan ıBasri2 saatler önce

  Konu sanat ama.. ne bir resim var arkada ne bir video.yıl 2020 HALA Tv programlarında ''sanat '' politika konusu gibi işleniyor.

 44. mcadasdas

  mcadasdas2 saatler önce

  *ZIRVA*

 45. Nizamettin Akçay

  Nizamettin Akçay3 saatler önce

  Gazel okuyorsunuz kimsede size inanmıyor video izlenme oranına bakın anlarsınız...

 46. Murat Kanliada

  Murat Kanliada3 saatler önce

  Cahiliz,çok net.

 47. mega ders

  mega ders3 saatler önce

  Dünya'da enson sıralardayiz ilk 500 de Üni miz yok 4 işlem bilmeyen liseliler 180 Barajını geçemeyen 630 Bin kisi Ve bunlara Ragmen Sorumlusu olan YÖK başkani Yekta saraç bey hazretleri şöyle iyiyiz böyle iyiyiz :) Uyanin Mal bir nesil isteniyo Aydın kesimden hoşlanmiyolar YÖK ün kurulus amacina bi bakın araştırın ..gencligi gelecegi adım adım karanliga bataklıga sokma planı bu

 48. Burak Gök

  Burak Gök3 saatler önce

  Ya be sekter get ... DELİ LAN BU.. YUNAN TANRILARI GERÇEK DEDİ MAL YA 😂😂

 49. Osman KOSTAK

  Osman KOSTAK3 saatler önce

  Ekonomik anlamda kalkınma için milli görüşün iktidara gelmesi şarttır Fatih Erbakan'ı takip etmenizi öneririm bırakın Ali Babacan'ı

 50. lght571

  lght5713 saatler önce

  Birol Aydın, helal olsun sana. Saadet'e ilgim oldukça artıyor. Siyasi partiler içinde en sağlam duruşa sahip bir parti. Dediği gibi Türkiye'nin sorunlarını akp sırtlayamaz. Değişim ve yeni bir soluk şart..

 51. Faruk Demirci

  Faruk Demirci3 saatler önce

  imam hattip sevdasına egitimin mına koydular.Yapabildiklerini imamhatip yaptılar, yapamadıkları okullara da imam hatipli müdür ve öğretmen atadılar şerefsizler.

 52. Omer Colakoglu

  Omer Colakoglu4 saatler önce

  Böyle büyüklerden bahsedilen videolar her önüne gelenin (özellikle âlemi ve insanı apış arasından gören densizlerin) edepsizce saçmalamaması adına yoruma kapatılmalı. Yetkililer biraz agah olmalı.

 53. oktay dragon

  oktay dragon4 saatler önce

  Hadi o parca yere düştüde abe sıgır yetkililer neden tüm calısanları arayıp söylemiyonuz bu düstü deyip ekip getirmiyonuz

 54. Ömermustafa Asaf

  Ömermustafa Asaf4 saatler önce

  Sadece Tarihçi bi üstad değil aynı zamanda mütevazılığın de üstadı. Nur icin de yatsın.

 55. Nil Su

  Nil Su4 saatler önce

  Savaştan kaçmış adamları topla evine sen bak Nagehan evin zenginleşir.

 56. Mehmet Şahutoğlu

  Mehmet Şahutoğlu4 saatler önce

  Hızı 1,25 e alıyorum İlber Hocam süper oluyor, Fatih Altaylı FERRARİ gibi uçuyor, Çözüm;iki farklı cihazdan izlemek. Fatih Altaylı konuşunca Normal hızdaki cihazdan, İlber konuşunca 1,25 hızdaki cihazda sesi açıyorum.

 57. CyberoptiK Cybermobile

  CyberoptiK Cybermobile4 saatler önce

  Ben sunu görüyorum suan: Istifa edenler ögrendi kandirmayi, simdi kendileri kandirmak istiyorlar :)))

 58. Nil Su

  Nil Su4 saatler önce

  Habertürk, Atatürke Mehmetçik e devlete katliamcı diyen elemanı atın ! Kesinlikle ! Bu konuda affimiz yok halk olarak. Teröristi savunan teröristtir. Kanalınızdadır bu zat bizzat. Gerekeni yapmazsanız aynısısınız.

 59. Görkem Koçak

  Görkem Koçak4 saatler önce

  Büyük usta Erdal Hoca kültürümüze verdiğiniz emeğin pahası biçilemez.

 60. Neset Türkoglu

  Neset Türkoglu4 saatler önce

  Sayin habertürk bu akp kafalilari niye oraya cikiyorsunuz okumuslar ama zir cahil artik Biktik bu.tip.görüslerden

 61. Ahmet Katrancı

  Ahmet Katrancı4 saatler önce

  One nan insörtmü bastırmışlar yuh artık yaratıcılıkta son nokta. Neden ist çünkü cemaatlerin başları orda Türkiye ist dan yönetiliyordu şimdi musluk kesildi.

 62. 3rrlia

  3rrlia4 saatler önce

  Bu Türkiyeli erkekler Türk kadınlara saygısız ,ukala, kaba, davranırlar, aldatırlar. Ama onları gördüm görüyorum doğu avrupalı aids lı çingenelerine para yetiştiremiyorlar boklu avrupa ülkelerinde yaşamak için yalakalık yapıyorlar kendilerini aşağılıyorlar . Nefret ediyorum şu aşağılık kompleksli Türkiyelilerden çünkü kendi zavallılıkları yetmiyor hepimizi yaşadıkları foseptik çukuruna sürüklemek istiyorlar.

 63. h.ibrahim yıldız

  h.ibrahim yıldız4 saatler önce

  helal olsun kardeşime,

 64. TC Cevdet Türkğlu

  TC Cevdet Türkğlu4 saatler önce

  Sahte diplomalı Cumhurbaşkanı, sahte diplomalı imam ve şimdi de sahte diplomalı avukat piyasada...

 65. TC Cevdet Türkğlu

  TC Cevdet Türkğlu4 saatler önce

  Sahte diplomalı Cumhurbaşkanı, sahte diplomalı imam ve şimdi de sahte diplomalı avukat piyasada...

 66. Spectre

  Spectre4 saatler önce

  Gelin bi hesap yapalım çok basit 1000 tl kira ,150 tl elektrik 100 tl su, 300 tl doğal gaz, ne kaldı 470 tl şimdi insan bu parayla ne yapsın gıdaya mı versin kıyafet mi alsın çocuklarına mı versin

 67. TC Cevdet Türkğlu

  TC Cevdet Türkğlu4 saatler önce

  Sahte diplomalı Cumhurbaşkanı, sahte diplomalı imam ve şimdi de sahte diplomalı avukat piyasayada....

 68. sema kobaza

  sema kobaza4 saatler önce

  olacak o kadarda skeç cekmıyorsun sunucu bey asırı yapmacıksın

 69. sema kobaza

  sema kobaza4 saatler önce

  Sunucu AŞIRI İTİCİ bu nasıl tonlama nasıl konusma berbat ötesi....sırf bunun ses tonundan kapatıyorum

 70. Muhammet Çerçi

  Muhammet Çerçi5 saatler önce

  Fatih Altaylı iyiki varsınız.

 71. Uğur E

  Uğur E5 saatler önce

  Adamın evinde edebiyat yapıp yarasını daha çok deşiyorlar. Anlayamıyorum..

 72. emil bekirli

  emil bekirli5 saatler önce

  Allah rahmet eylesin hocamıza çok büyük bir değerdi muhteşem bir alimdi

 73. Sedefli Oje

  Sedefli Oje5 saatler önce

  BU ADAMI CEZAEVİNDE HALLEDERLER SAĞ BIRAKMAZLAR

 74. Durjadun Sirene

  Durjadun Sirene5 saatler önce

  Allahim aiylesine gercekten cok yardim ettsin... Gercekten bu adam idam.. Bilen az dir.. Diri Diri komsunller... Yazik bu babaya... Adam evlatini neguzel yetistirmis... Allah kimse Boyle aci vermesin.... Insallah mekami cennet olsun..

 75. Ilham şenerdem

  Ilham şenerdem5 saatler önce

  Bizim gibi Görme engelli bireyler için,yutuba yükleyenlere kalbi teşekkürler sunuyorum

 76. Ilham şenerdem

  Ilham şenerdem5 saatler önce

  Bizim gibi Görme engelli bireyler için,yutuba yükleyenlere ve çok değerli Veysi beye kalbi teşekkürler sunuyorum

 77. efta ca

  efta ca5 saatler önce

  Gerizekalı muhabir hem yaralamak istemiyorum diyor azıcıık sesini titretince istediğin soruyyu sorabilir misin yani aptal kadın allahın cezaları ya çarpıcam sizin haberlik anlayışınıza

 78. Halil Can Dolgun

  Halil Can Dolgun5 saatler önce

  25:10 Srinivasa Aiyangar Ramanujan - Hatırlayamaması normal =) Bu büyük matematikçiye ait filmi izlemek isteyenler "Sonsuzluk Teorisi"ni izlesinler.

 79. Ahmet Katrancı

  Ahmet Katrancı5 saatler önce

  Ankaralı değilim ama ankaraya ulaşım gerçekten sıkıntı çok dağınık bir yerleşimi var metroda çok yanlış yerde diyorlar tabi bütün ankaraya görmedik ama semtten semte giderken görüyorsun dağ taş tan geçiyorsun Ankaralı dağa iyi bilir tabi men yanlış bir şey söylemim.

 80. Elit itriyat medikal

  Elit itriyat medikal6 saatler önce

  EĞİTİM SİSTEMİDE TATIL TAM EGİTİM BASLI BASINA EKSIK

 81. semra eminel

  semra eminel6 saatler önce

  Yetimlere sahip çıkmıyoruz, Islah etmek gerekmez miydi. KURANIN EMRINI YAPSAK BUNLAR OLMAZ. hapse bile tikmayi beceremedik. Bu adamin isi olsa...Ihtiyaçtan fazlasini ver emri... zenginler hesap gunu bu tarz yerlerden hesap verebilir

 82. Elif Öz

  Elif Öz6 saatler önce

  Cidden hic canini yakmadan sorular sormussun seni aptal muhabir evlat acisi olan insanlara böyle seyler sormayin be arkadasim cumleye bile katledildi olarak başlıyorsun dikkat etmesen nolacak acabaaaaaaaa!!!!!!!!!!!!! Dinlerken ben gerildim neler hissettiniz diyor aptal aptal seyler soruyor tipe bak

 83. X. M

  X. M6 saatler önce

  Abune olfum buyurun dizde olunnlütven

 84. Safiye Derin

  Safiye Derin6 saatler önce

  Bunu öldürmek ödül olur işte Çin işkencesi bunun gibilere yapılmalı

 85. Rambo Rocky

  Rambo Rocky6 saatler önce

  Bu yalan haberemi inanıyorsunuz ey millet!!!

 86. VİCDAN,HAK HUKUK,ADALET,DEMOKRASİ,CUMHURİYET

  VİCDAN,HAK HUKUK,ADALET,DEMOKRASİ,CUMHURİYET6 saatler önce

  Bu MEB müfredat ucubesini kaldırın.Kurtulun takvim gibi duvara asıyorsunuz Anlatıldı mı evet ,uyuldu mu evet at bir imza dostlar alışverişte görsün.Ha babam de babam masa başından sözde eğitim uzmanlarının okulun yerini öğretmenin özelliklerini kapasitesini hesap etmeden senaryolaştırdıkları bir illet. hiç düşünmeden bu müfredat illetini kaldırın.Öğretmen atamalarında milletin öğretmen adaylarını 4-5 sene önce atama bekliyorum diye pazarcılık yaptırıyorsunuz sonra bu aday, öğretmen olunca da eğitimden ne ummayı bekliyorsunuz.Hadi kardeşim ikile.Eğitimi katlediyorsunuz parmağı olan her kimse sorumludur ve vebali vardır.Açtınız özel okulları ticaret hayatınız önemliydi.O kazandığınız paraları da kazanmak keyfi kadar keyif var mı dediniz.Çocuk nereye girecek mezun olunca nerede iş bulacak sadece eline hiç bir yararı olmayan bir ucube belge verdiniz,hiç mi vicdanınız sızlamadı ey eğitim özürlüleri...Şimdide aradan sıyrıldınız.Tabelaya bakın özel üniversiteler kurdurttunuz -mahalle kasabı ,manavı,demir tüccarı ,mütahitlere hastane ve okul açtırdınız i o mahalledeki muhtarlıktan fazla ekmek bayisi açar gibi apartman kiralayarak üniversite açtınız.Şimdi ağlamaya çalışıp role play yapıyorsunuz.Bu sonuca nasıl gelmeyi becerdiniz.Ya sizin hiç mi kafanız basmadı.Tüm bunları dünya bizi kıskansın diye mi yaptınız.Ya dünya işini gücünü bıraktı kuyruğa girip şu Türkiye'ye bir kıskanalım diye karar aldılar.Hayal aleminde yaşayanın sonu nasıldır bilirsiniz.

 87. Dursun Can Şimşek

  Dursun Can Şimşek6 saatler önce

  Hem solcuların hem sağcıların şüphesiz güvendiği tek isim. Millet olarak sahip çıkmalıyız.

 88. Mustafa Kemal Atatürk

  Mustafa Kemal Atatürk6 saatler önce

  İnsanlar şeyh derviş hacı hoca cemaat dergah tarikat mezhep fitnelerinden öyle yada böyle kurtulup adlarını dahi unutmalı böyle bir cehalet olamaz

 89. Fah Ric

  Fah Ric6 saatler önce

  Benim gözümde Kadın değerli ve Kutsaldır... Sevgiler ve saygılar. ! Îyiki sizler varsınız...

 90. Selay Güçlüoğlu

  Selay Güçlüoğlu6 saatler önce

  Korumaları olmadan tuvalete gitmeyen bazi siyasetçiler hala af diyorlar. Bu sürekli aflar ve cezasızlık sistemi yüzünden bu haldeyiz. Bu aflarla serbest kalan psikopatlar hepimizi tehdit edecek. Sakın bana kimse afın kapsamı falan demesin. Daha af falan olmadan bu haldeyiz. Cezaları ağırlaştırmak yerine birileri af diyor. Vatandaşın gündeminde var mı af? Particilik yapmadan afa karşı çıkmalıyız.

 91. SpinyLobster

  SpinyLobster6 saatler önce

  Why do i get this recommended and what is it about???

 92. şükrü Ilkaya

  şükrü Ilkaya6 saatler önce

  sağlığın ve tıbbın gelişimi tartışılamaz aşı ol deniyorsa olunmalı

 93. VİCDAN,HAK HUKUK,ADALET,DEMOKRASİ,CUMHURİYET

  VİCDAN,HAK HUKUK,ADALET,DEMOKRASİ,CUMHURİYET6 saatler önce

  Bu programı sadece eğitim işine kafa yoran öğretim üyelerinin katıldığı bir programın yerine oturabilmesi için MEB den hiç kimsenin hiç bir eğitim bakanı ve bürokratın veya yetkilisinin isimleri akıllarda kaldıysa eğitim bakanlarından hiç birinin bulunmaması çoğunun isimlerini bile bilmiyoruz,o kadar çok ben eğitimi çözeceğim diye geldiler Türkiye yi eğitimde getirdikleri noktaya bakılırsa içleri acısının acısı.Yani vesselam eğitim işi bizim yapabileceğimiz bir sektör değil.Sınıflara çocukları doldurup formül ezberletme ve test soruları çözmekle bir halt olmuyor.Gözleme dayalı deneye ve hayata dair eğitim sistemi dünyanın izlediği sistemi takip etmedikçe daha çok eğitime meze oluruz.Siz Köy enstitülerini kaldıracak kadar eğitim özürlü kafa yapısına sahipseniz bu konuları gelecek yıllarda da daha çok program yaparsınız.Bir de öğretmeni okulu bitirip hemen Kuralarla atanan öğretmen adaylarının en az master doktora yapması gerekir.Ya bırakın kendi kendinize eğitimde devrim yapmayı filan hazır eğitimde devrim yapan örnek ülkelerden copy paste demi yapamıyorsunuz..Baltık ülkeleri söylenildiğine göre eğitimde geldiğimiz seviyeye bakılırsa bizi kıskanıyormuş.

 94. ERCAN G

  ERCAN G7 saatler önce

  Niye kesiyorsunuz videoyu bi korkmadan yayin yapin... elestirel egitim deniyor surda bir elestiriye firsat verilmiyor . Yazik

 95. Şafak Yeniaydın

  Şafak Yeniaydın7 saatler önce

  Murat 131 in Formula 1 sonuçlarını izlediniz. 9.sınıftan beri çarpım tablosu ezberletemeden bu sene mezun olacak öğrencilerim var benim okulumda. Ortalaması 50 nin üzerinde diye her önüne gelene sınıf geçirtirsek böyle istatistiki verilerle konuşur dururuz. Allah rızası için bir tane öğretmen alın da bir de onlar konuşsun. Lise 1.sınıfta okuma yazması olmayan çocuklarımız var bizim, adamlar okuduğunu anlamaktan bahsediyor. Öğrencilerimiz anlamayı bırak okuyamıyor bile.

 96. efkan başar

  efkan başar7 saatler önce

  ya nur tuğba algül gibi hanfendi degil miya

 97. Mustafa KÖSEOĞLU

  Mustafa KÖSEOĞLU7 saatler önce

  Eğitim atom bombası icat edip insanlığın başına bela olan nesil yetiştirmek midir? Din karşıtı konuşan prof.ların ahlak problemine bir çözümü var mı?

 98. MrAdnanozkan

  MrAdnanozkan8 saatler önce

  2001 öncesi kaos, her kafadan bir ses, sabaha kadar tartışma ve sonuca bağlanamayan oturumlar :)) Bu oturumlar daha çok milletin zaten mevcut sorunlarını dahada çıkılmaz bir hale koyup umutsuzluğa gelecekleriin karanlığa mahkum hissettiren programlar. Devam

 99. st line

  st line8 saatler önce

  TÜRKİYENİN,AKP, FETÖ.ATTAN DÜŞEN ASRIN LİDERİNDEN VE HÜLOĞ ZİHNİYETLİ KİŞİLEREN TEMİZLENMELİ.ÜLKENİN İÇİNE SIÇIP BATIRDINIZ.HALEN KONUŞUYORSUNUZ.HIRSIZLIK DESEN VAR,RÜŞVET DESEN VAR,TORPİL DESEN VAR,İFTİRE YALAN DESEN VAR. ULAN SİZ NE BİÇİM İNSANSINIZ Kİ,BİRDE DİNDAR AYAKLARINA YATIYORSUNUZ.DİNSİZ ATEİST SİZLERDEN DAHA DÜRÜST.ONUN İÇİN ÜLKEDE ATEİSİ VE DEİSM ARTARAK DEVAM EDİYOR.ASLINDA İYİDE OLUYOR.

 100. Mert Aras

  Mert Aras8 saatler önce

  Almanyada okullarda, Albert Einstein, Robert Bosch, Siemens, Allfred Krupp, Mannesmann, Henkel ve daha onlarca bilim adamı ve teknoloji babaları öğretiliyor. Alman sermayesi birbiriyle paslaşarak dünya ticaretinde zirvede kalmayı başarıyor. Biz araba alınca kapıya bırakmaya korkuyoruz. Cahil ve kıskanç komşumuz yada akrabamız ya aynasını kırıyor yada anahtarıyla boyasını çiziyor. Bu millet kalkınabilirmi? Hocanın da dediği gibi okullarda ilk önce ahlak öğretilmelidir !